DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. martā, 2023
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Uzņēmējdarbība
1
1

Uz nākamo termiņu ievēlēta līdzšinējā LTRK valde

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) padome šodien, 16. martā, uz turpmākajiem trim gadiem atkārtoti ievēlēja līdzšinējo organizācijas valdi - valdes priekšsēdētāja amatā Jāni Endziņu, bet valdes locekļu amatos Jāni Lielpēteri un Katrīnu Zariņu.

Šodien, 16. martā, notikušajā LTRK padomes sēdē padomes locekļi pieņēma lēmumu atkārtoti ievēlēt līdzšinējo LTRK valdi, piešķirot tai tiesības pārstāvēt biedrību un tās biedru intereses nākamos trīs gadus.

Par izrādīto LTRK padomes uzticību un nākotnes iecerēm Jānis Endziņš komentē: “Augsti novērtēju Padomes doto uzticību valdei turpināt darbu uz nākamajiem trīs gadiem. Valde darīs labāko iespējamo nākamajā posmā, lai īstenotu organizācijas attīstības stratēģiju. Neraugoties uz pandēmijas un Krievijas iebrukuma Ukrainā radītajām sekām, LTRK iepriekšējos trīs gados ir spējusi stabili augt un attīstīties. Plānojam, ka tuvākie gadi būs vēl dinamiskāki gan biznesa vides sadarbībā ar jaunievēlēto Saeimu un valdību, gan mūsu pakalpojumu groza attīstībā, lai biedriem nodrošinātu vēl labāku praktisko atbalstu konkurētspējas celšanai, jaunu partneru atrašanai Latvijā un ārvalstīs, kā arī citās jomās.”

Jānis Lielpēteris norāda, ka Latvijas uzņēmējdarbības vides uzlabošanai veicamo darbu netrūkst un atkārota ievēlēšana valdē ļauj piedalīties samilzušo problēmu risināšanā: “LTRK padomes balsojums, dodot iespēju arī turpmākos trīs gadus būt Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības vadībā, ir nozīmīgākais līdzšinējā darba vērtējums. Neskatoties uz to, ka iepriekšējie trīs gadi bijuši neparedzamības un dažādu ārējo izaicinājumu pilni, arī turpmākie gadi nesolās būt vienkārši. Lai arī pēdējos gadus daudz enerģijas tiek veltīts operatīviem ikdienas darba izaicinājumiem, Latvijas uzņēmējdarbības vidē vēl aizvien jārod risinājumi ilgstoši samilzušiem problēmjautājumiem, turklāt tas jādara, saglabājot izlīmeņotu reģionālo attīstību, kā arī sekmējot analītikā un datos balstītus lēmumus Latvijas tautsaimniecības attīstībai.”

Par plānotajiem, nākamajos gados veicamajiem darbiem un iecerēm, stāsta arī Katrīna Zariņa: “Esmu gandarīta par LTRK padomes nu jau atkārtoti uzticēto pienākumu strādāt LTRK valdē, novērtējot gan manu līdzšinējo sniegumu, gan liekot sasniegt jaunas virsotnes. Šajā valdes darba termiņā pirmkārt, aktīvi turpināšu pārstāvēt LTRK ES un pasaules līmeņa organizācijās - Eurochambres un Starptautiskajā Tirdzniecības kamerā, aktivizējot arī LTRK biedru līdzdalību šo organizāciju darbībā, veicinot to, ka Latvijas uzņēmēju balss ir pārstāvēta un dzirdama plašā mērogā. Otrkārt, turpināšu būt Latvijas uzņēmēju balss Eiropas Ekonomikas un sociālo darba lietu komitejā, strādājot un ietekmējot Eiropas Parlamenta un Eiropas Padomes lēmumus. Treškārt, vēlos izmantot LTRK pieejamos resursus un zināšanas, lai veicinātu sieviešu iesaisti uzņēmējdarbībā. Sievietes uzņēmējas ir neizmantota iespēja gan Latvijas, gan Eiropas kopējai ekonomikas izaugsmei. Esmu iedvesmota strādāt kopā ar saviem kolēģiem LTRK valdē un domāju, ka kopā mums izdosies sniegt LTRK Stratēģijā 2030 izvirzītos mērķus!”

Valdes loceklis Jānis Lielpēteris ir arī LTRK Politikas daļas direktors, bet valdes locekle Katrīna Zariņa ir LTRK  Ārlietu direktore un Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejas Darba devēju grupas locekle.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI