DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. decembrī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicinām iepazīties ar EPALE Latvijas kopienas stāstiem un balsot par savu favorītu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

30. oktobrī noslēdzās EPALE Kopienas stāstu iniciatīvas iesniegšanas termiņš, un līdz 2023. gada janvāra beigām ikviens interesents par sev tīkamāko stāstu var nobalsot EPALE platformā vai Latvijas Facebook kontā. Trīs iesniegtie stāsti ir no Latvijas.

Aicinām iepazīties ar visiem trim stāstiem – Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Personības izaugsmes un pilnveides nodaļas vadītājas, EPALE reģionālās koordinatores Agneses Lejnieces, Greifsvaldes Universitātes zinātniskās līdzstrādnieces, rakstnieces Kristas Annas Zalānes un Zemītes pagasta Tautas nama vadītājas, EPALE reģionālās koordinatores Ērodejas Kirillovas stāstu.

Nobalso par savu favorītu EPALE mājaslapā, ieliekot zem sev tīkamākā stāsta īkšķi! Latvijas stāstu autori katrs saņems īpašus suvenīrus, bet visvairāk īkšķīšus ieguvušā stāsta īpašnieks iegūs Brain Games dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Savukārt viens no komentētājiem, kas EPALE platformā zem kāda no minētajiem stāstiem atstās savu ierakstu, izlozes kārtībā saņems EPALE suvenīrus. Komentāram jābūt latviešu valodā.

Vairāk par EPALE Latvijas kopienas stāstiem un balsošanu var lasīt šeit.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI