DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. jūnijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Kuldīgas novada Nīkrāces pamatskolu turpmāk vadīs Dzintra Liekmane

FOTO: Ričards Sotaks

Kuldīgas novada Nīkrāces pamatskolu no 5. jūlija vadīs Dzintra Liekmane, 30. jūnija Kuldīgas novada domes sēdē lēma Kuldīgas novada domes deputāti.

Dz. Liekmane Nīkrāces pamatskolā strādā kopš 1979. gada. Viņa ir vēstures, sociālo zinību un ģeogrāfijas skolotāja, izglītību ieguvusi Liepājas Universitātē un Daugavpils Universitātē, kā arī zināšanas papildinājusi dažādos kursos un semināros.

Septiņus gadus viņa vadījusi Skrundas novada vēstures un sociālo zinību apvienību. Pēdējos trīs gadus Dz. Liekmane ir bijusi projekta “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai (“Pumpurs”) koordinatore Nīkrāces pamatskolā. Papildus skolotājas darbam Dz. Liekmane organizējusi pārgājienus un sporta aktivitātes, iesaistījusi skolēnus valsts mēroga pasākumos. Pēdējo piecu mēnešu laikā Dz. Liekmane pildījusi Nīkrāces pamatskolas direktores pienākumus.

Domes sēdē pēc apstiprināšanas amatā jaunā direktore pauda apņemšanos attaisnot domes deputātu cerības un turpināt līdzšinējās direktores Anitas Sebežas iesāktos darbus. A. Sebeža darbu Nīkrāces pamatskolā beigs 4. jūlijā.  Viņai nesen pasniegts Izglītības un zinātnes ministrijas Atzinības raksts par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā un videi draudzīga dzīves veida popularizēšanu skolā un vietējā kopienā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU