DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

22. jūnijā notiks EPALE trešā starptautiskā diskusija 2021.gadā

Eiropas Pieaugušo izglītības e-platforma – EPALE aicina piedalīties šā gada trešajā starptautiskajā tiešsaistes diskusijā “Plašsaziņas informācijas mediju ziņu izpratne un lietojuma prasme – kāpēc tieši šobrīd tā ir tik svarīga?” Diskusija norisināsies otrdien, 2021. gada 22.jūnijā, no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00. Diskusijas tiešraides saite.

Plašsaziņas informācijas mediju ziņu adekvāta izpratne un lietojuma prasme, kas balstīta kritiskās domāšanas izglītībā, var sniegt iespēju pieaugušajiem labāk orientēties pieejamajā informācijā un veicināt aktīvas un demokrātiskas pilsonības attīstību. Gaidāmajā diskusijā tiks apspriesta plašsaziņas ziņu mediju lietojuma prasme no vispārīga un praktiska skatupunkta. Ikviens aicināts dalīties savos viedokļos un pārdomās par to, kādi jautājumi par mediju informācijas lietojuma prasmi būtu aktuāli pieaugušo izglītības sektoram!

Rakstisko diskusiju ievadīs tiešraide ar ekspertiem no Elm Magazine (Eiropas Mūžizglītības žurnāls), kas darbojas Somijas Mūžizglītības fonda Kvs paspārnē un kura misija ir paaugstināt pieaugušo ziņu un informācijas mediju lietojuma prasmes izglītības līmeni.

EPALE Latvija komanda aicina diskusijā iesaistīties ikvienu interesentu! Komentāru sadaļa ir jau atvērta, lai interesenti var dalīties savās pārdomās un ierosinājumos.

Diskusijā var piedalīties tikai EPALE reģistrētie lietotāji.

Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ projekts “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” nodrošina EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU