DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. jūnijā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

13. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības grafiks

Pasažieru pārvadājumu uzlabošanai vasaras sezonā, ievērojot Ministru Kabineta noteikumu prasības parreģionālo pasažieru pārvadājumu sezonalitāti, tiek ieviestas izmaiņas elektrovilcienu kustības sarakstā. Šīgada 13. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības grafiks. Jau ierasti vasaras sezonai vilcienusaraksts ir papildināts ar papildu reisiem uz atpūtnieku iecienītajiem galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastuvirzienā. Virzienā Rīga-Saulkrasti tiks norīkoti papildu 4 brīvdienu vilcieni, savukārt maršrutā Rīga-Dubulti– 8 papildu vilcieni. Ikdienas satiksmi vasaras sezonā papildinās 12 vilcieni uz Carnikavu un 14 vilcieni uzDubultiem. Maršrutos Rīga-Carnikava, Rīga-Dubulti un Rīga-Sloka papildu vilcienu skaits var tikt koriģēts,pamatojoties uz laika prognozi un ievērojot pasažieru skaitu.

Kā informējām iepriekš, no jūnija sākuma ir atsākta regulāra vilcienu kustība Madonas un Gulbenes maršrutā. Madonā vilcieni piestāj katru dienu, savukārt Gulbenē - nedēļas nogalēs.

Atsaucoties pasažieru pieprasījumam, arī šajā sezonā līdz ar jauno grafiku būs iespējams biļešu tirdzniecības kasēs lielākajās stacijās visās vilcienu kursēšanas līnijās bez maksas paņemt kabatas formāta vilcienu kustības sarakstu. Mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas iepriekš, jau ietver šīs izmaiņas.

Tāpat informējam, ka, ievērojot Ministru kabineta 30.06.2020. rīkojumu Nr.354, 2021. gadā darbadiena no piektdienas, 25. jūnija, ir pārcelta uz sestdienu, 19. jūniju. Līdz ar to 19. jūnijā vilcieni kursēs atbilstoši darbadienu sarakstam, un pasažieriem vilcienos atļauts braukt ar abonementa biļetēm mēneša darba dienām. 25. jūnijā vilcieni kursēs atbilstoši brīvdienu sarakstam, un pasažieriem vilcienos ar abonementa biļetēm mēneša darba dienām braukt nav atļauts.


NB! Joprojām aicinām pasažierus pirms došanās ar vilcienu izvērtēt savu fizisko stāvokli, kā arī veselības drošības apsvērumus un ievērot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos drošības pasākumus! Atgādinām, ka joprojām ir spēkā prasība, braucot vilcienā, lietot mutes un deguna aizsegu!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU