DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. decembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Patentu valdes jaunais e-pakalpojums samazinās preču zīmju pieteikumu izskatīšanas laiku

Patentu valde aicina apmeklēt tiešsaistes atklāšanas pasākumu jauna e-pakalpojuma ieviešanai 10. decembrī, plkst. 11:00, kur tiks plašāk stāstīts par ātro preču zīmes pieteikuma izskatīšanas kārtību. Šis pakalpojums būs bez papildu samaksas.  

Pasākumā būs iespējams piedalīties interneta vidē, izmantojot tiešsaistes saiti, kas atrodas šeit.  

Ātrā preču zīmes pieteikuma izskatīšanas kārtība paredz, ka process būs ātrāks, pieņemot lēmumu par reģistrēšanu 15 darba dienu laikā, tāpat arī drošāks, jo klienti aicināti izvēlēties jau apstiprinātus terminus no iepriekš sagatavota saraksta (Nicas klasifikācijas preču un pakalpojumu saraksta vai tā klašu virsrakstiem), tādējādi paredzams, ka tiks pieļautas mazāk kļūdas.  

“Patentu valde šogad ieviesusi virkni uzlabojumu, e-pakalpojumu un izveidojusi arī tiešsaistes datu bāzi. Mēs darām visu, lai uzņēmējiem un zinātniekiem iespējami atvieglotu ikdienas darbu, saņemot augstas kvalitātes pakalpojumus, izvairoties iestādi apmeklēt klātienē, jo īpaši domājot par pandēmijas un ārkārtas situāciju valstī,” saka Patentu valdes direktors Sandris Laganovskis.  

Galvenie priekšnosacījumi, kas jāievēro, lai tiktu piemērota ātrā preču zīmes pieteikuma izskatīšanas kārtība ir, pirmkārt, preču un pakalpojumu sarakstā jāizvēlas tikai apstiprinātie termini no Nicas klasifikācijas saraksta vai klašu virsrakstiem. Otrkārt, līdz ar pieteikuma iesniegšanu tiešsaistē, jāveic pieteikuma tūlītēja apmaksa, ieskaitot par papildu klasēm, ja tādas ir. 

Papildu informāciju par “Ātrā preču zīmes izskatīšana” nosacījumiem, aicinām skatīt šeit: https://www.lrpv.gov.lv/precu-zimes/e-pakalpojumi/pieteikt-precu-zimi   

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU