DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. maijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

Jaunajā nolikumā precizēts Lauksaimniecības datu centra darbības mērķis

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Otrdien, 5. maijā, valdība pēc Zemkopības ministrijas ierosinājuma pieņēma Ministru kabineta noteikumus “Lauksaimniecības datu centra nolikums”, kas precizē un aktualizē Lauksaimniecības datu centra (LDC) darbības mērķi, veicamās funkcijas un uzdevumus un atsevišķi izdalītas centra tiesības.

LDC mērķis ir atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei nodrošināt valstī vienotu informācijas sistēmu “Lauksaimniecības datu centra informācijas sistēma”, lauksaimniecības un zivsaimniecības nozarē īstenojot vienotu, vienkāršotu un elastīgu uzraudzību un izsekojamību, lai saglabātu sabiedrības veselību un nodrošinātu pārtikas nekaitīgumu.

LĪdz ar LDC nolikuma apstiprināšanu tiek nodrošināta tiesību normu saskaņotība ar citiem normatīvajiem aktiem, kā arī precizētas normas, lai nolikums būtu vieglāk uztverams un saprotams, un sabiedrībai būtu vieglāk orientēties iestādes kompetencē.

MK noteikumi “Lauksaimniecības datu centra nolikums” stāsies spēkā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU