Lasīšanai: 1 minūte

Par Dienvidkurzemes novada pašvaldības līdzfinansējumu mājdārziņam

J
jautā:
13. septembrī, 2024
Reičela

Labdien! Esmu Dienvidkurzemes novadā iepriekš atteikusies no vietas pašvaldības bērnudārzā 1,6 gadus vecam bērniņam. Tagad ir mainījusies situācija, taču dārziņā vieta ir tikai ar jauno mācību gadu. Vai man būs iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu mājdārziņam?

A
atbild:
10. oktobrī, 2024
Santa Galiņa
LV portāls
Dienvidkurzemes novada pašvaldība
Dzintra Gutāne, Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste

Dienvidkurzemes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes izglītības darba speciāliste Dzintra Gutāne LV portālam apstiprina, ka jums šajā situācijā būs iespēja saņemt pašvaldības līdzfinansējumu mājdārziņam.

Plašāku informāciju var saņemt pašvaldības Izglītības pārvaldē (adrese: Lielā iela 74, Grobiņa) vai zvanot Izglītības pārvaldes izglītības darba speciālistei Dzintrai Gutānei uz tālruņa numuru 29332818.