Lasīšanai: 1 minūte

Kā noskaidrot savu statusu rindā uz valsts apmaksātu mākslīgo apaugļošanu

J
jautā:
14. novembrī, 2019
Tatjana

Vai ir iespēja uzzināt, kura es esmu pēc kārtas rindā uz mākslīgo apaugļošanu? Stāvu rindā uz budžeta vietu.

A
atbild:
20. novembrī, 2019

Lai noskaidrotu kārtas numuru gaidīšanas rindā, Jūs varat:

  • personiski doties uz Nacionālā veselības dienesta Klientu apkalpošanas centru (Rīga, Cēsu iela 31, k-3, 6. ieeja) vai kādu no teritoriālajām nodaļām un, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, noskaidrot savu kārtas numuru rindā uz valsts apmaksāto pakalpojumu;
  • attālināti iesniegt Nacionālajam veselības dienestam adresētu iesniegumu, lūdzot informēt par kārtas numuru gaidīšanas rindā uz valsts apmaksātu pakalpojumu, izmantojot portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Iesniegums iestādei”.

Plašāka informācija atrodama Nacionālā veselības dienesta mājaslapas sadaļā “Medicīniskā apaugļošana”.