DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

2024. gada 16. jūnijā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena 

Ik gadu trešajā jūnija svētdienā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena, lai godinātu visus medicīnas profesionāļus, kuru nozīmīgais darbs, zināšanas un rūpes ir ļoti būtiska sabiedrības veselības aprūpes sastāvdaļa. Šogad Medicīnas darbinieku diena tiek svinēta 16. jūnijā.  

Ikviens medicīnas darbinieks ir neatņemama veselības aprūpes sistēmas sastāvdaļa, kas ik dienas neatlaidīgi dara savu darbu, lai palīdzētu pacientiem uzlabot un saglabāt veselību un labsajūtu.  

Medicīnas darbinieku diena ir veltīta visiem tiem, kuri rūpējas par sabiedrības veselību, tāpēc Stradiņa slimnīca vēlas īpaši izcelt savu mediķu komandas nozīmīgumu un izteikt pateicību par ieguldījumu sabiedrības veselības uzlabošanā. Stradiņa slimnīcas medicīnas darbinieku komandu veido 2569 darbinieki – mūsu medicīnas darbinieku pašatdeve un profesionālisms ir pamats, uz kura balstās pacientu veselība un dzīves kvalitāte. 

"Stradiņa slimnīcas medicīnas darbinieki ir nozīmīga Latvijas veselības aprūpes sistēmas sastāvdaļa. Medicīnas joma prasa ne tikai augstu profesionālo meistarību, bet arī lielu cilvēcību, empātiju un spēju saglabāt mieru pat visgrūtākajās situācijās. Mediķis ir daudz vairāk nekā tikai profesija – tā ir misija! Katrs ārsts, māsa, ārsta palīgs, māsas palīgs, rezidents, radiologa asistents un radiogrāferis, vecmāte, fizioterapeits un citi mediķi ir svarīga Stradiņa slimnīcas komandas sastāvdaļa. Lai Medicīnas darbinieku diena atgādina par jūsu darba nozīmīgumu. Liels paldies par jūsu neatlaidību, sirdi un prātu, ko ikdienā ieguldāt šajā svarīgajā darbā!” saka Stradiņa slimnīcas galvenā ārste profesore Eva Strīķe. 

Stradiņa slimnīca aicina ikvienu izrādīt cieņu un izteikt pateicību medicīnas darbiniekiem par viņu ieguldījumu mūsu sabiedrības labklājībā! 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI