DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. maijā, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Aicina uz semināru par Rūpnīcas ielas kvartāla attīstību

Ceturtdien, 30. maijā, plkst. 16.00 Rūpnīcas ielas 5 iekšpagalmā norisināsies Rīgas pašvaldības Rūpnīcas ielas kvartāla atjaunošanas sapulce, kurā būs iespēja satikt kaimiņus un Rīgas pašvaldības pārstāvjus, kopā diskutējot par Rūpnīcas ielas kvartāla attīstību.

“Pašvaldības mērķis ir aktivizēt ēku atjaunošanas, energoefektivitātes procesu Rīgā un labākais piemērs kā to demonstrēt – atjaunot tās ēkas, kur pašvaldībai pieder dzīvokļi. Vēl vairāk – Rūpnīcas ielā ir potenciāls atjaunot arī visu kvartālu. Šādi mēs ne tikai uzlabojam dzīves kvalitāti mūsu iedzīvotājiem, bet arī veicinām ilgtspējīgu attīstību un samazinām enerģijas patēriņu, kas ir būtiski gan ekonomiskā, gan ekoloģiskā ziņā. Mēs esam apņēmušies radīt drošu, modernu un zaļu pilsētvidi, kas kalpos par iedvesmu un piemēru arī citiem Rīgas iedzīvotājiem,” saka Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Viesturs Zeps.

Sapulcē tiks sniegtas konsultācijas par ēku renovēšanu, finansējuma saņemšanu, iespējām uzlabot iekšpagalmu infrastruktūru un labiekārtojumu.

Iniciatīva uzsākta pēc Rīgas domē apstiprinātajām “Rīgas valstspilsētas mājokļu politikas pamatnostādnēm 2024.-2030.gadam”, kas paredz izveidot programmu par to daudzdzīvokļu ēku renovācijas un iekšpagalmu revitalizācijas uzsākšanu, kurās Rīgas pašvaldībai pieder puse vai vairāk dzīvokļa īpašumu.

Sapulci organizē Rīgas pašvaldības Mājokļu un vides departaments sadarbībā ar Rīgas Enerģētikas aģentūru.

Rīgas pašvaldībai pieder 11 610 dzīvokļu, no tiem 11 257 dzīvokļi atrodas Rīgas administratīvajā teritorijā.

Rīgas enerģētikas aģentūra sniedz bezmaksas konsultācijas par ēku atjaunošanu arī ikdienā. Konsultācijai var pieteikties mājaslapā www.renove.lv vai zvanot + 371 67012437.     

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI