DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. janvārī, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicina pieteikties tiešsaistes mācībām “Darbīgās kopienas Latgalē – 2024” 

Publicitātes attēls

Lai stiprinātu vietējās kopienas, kā arī sadarbību un uzticēšanos starp dažādām iedzīvotāju grupām, Izglītības iniciatīvu centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā jau trešo gadu īstenos tiešsaistes mācības “Darbīgās kopienas Latgalē – 2024”.  

Līdz 12. februārim Latgales reģiona kopienu aktīvistiem, iedzīvotāju grupām, iestādēm, organizācijām un NVO ir iespēja pieteikties divu nodarbību ciklam, kas sāksies 14. februārī. Mācību mērķis ir stiprināt kopienas un to līderus, kā arī atbalstīt aktīvos iedzīvotājus pašiniciatīvu plānošanā un īstenošanā savas dzīves vides uzlabošanai, veidojot izpratni par projektu kā rīku pārmaiņu ieviešanā un kopienas attīstības procesu stimulēšanā. 

Mācības notiks tiešsaistē “Zoom” platformā 14. un 21. februārī no plkst.15.00 līdz plkst.17.00. Dalība nodarbībās interesentiem dos iespēju piedalīties kopienu iniciatīvu konkursā “Darbīgās kopienas Latgalē – 2024”, kurā būs iespēja saņemt finansējumu līdz pat EUR 2000 apmērā savas kopienas iniciatīvas īstenošanai laika periodā no šī gada aprīļa līdz novembra beigām.  

28. februārī dalībniekiem notiks papildus tiešsaistes konsultācija par kopienas iniciatīvu konkursa pieteikumu sagatavošanu. 

Pieteikties mācībām var līdz 12. februārim, aizpildot pieteikuma formu šeit: https://ej.uz/darbigaskopienas-2024. Pieslēgšanās saite reģistrētajiem dalībniekiem tiks nosūtīta uz pieteikuma formā norādīto e-pasta adresi.  Dalība mācībās ir bez maksas. 

Plašāka informācija par mācībām un kopienu iniciatīvu konkursa nolikumu pieejama šeit: https://iic.lv/darbigas-kopienas-latgale-2024/  

Izglītības iniciatīvu centra iniciatīva “Darbīgās kopienas” tiek īstenota sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā programmas “People to People Cultural Engagement” ietvaros. Programmas mērķis ir atbalstīt vietējo kopienu izglītības un kultūras aktivitātes, kas veicina pilsonisko līdzdalību un sabiedrības saliedētību. Programma tiek īstenota sadarbībā ar vietējām organizācijām. Vairāk par British Council darbību Latvijā meklē www.britishcouncil.lv.  

 

 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI