DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. novembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

NVA un EURES rīko vebināru "Strādāji ārvalstīs? Uzzini par savu pensiju!"

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) konsultanti sadarbībā ar Eiropas Latviešu apvienību (ELA), Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) un Valsts ieņēmumu dienestu (VID) rīko vebināru "Strādāji ārvalstīs? Uzzini par savu pensiju!". Vebinārs norisināsies 2023.gada 6. decembrī videokonferenču platformā  Zoom, sākums - plkst. 15.00 pēc Latvijas laika.

Piedalīties vebinārā aicināti Latvijas valstspiederīgie, kuri ir strādājuši, strādā vai plāno strādāt ārvalstīs un vēlas noskaidrot ar vecuma pensiju saistītus jautājumus. Vebinārā būs runa par tiesībām saņemt vecuma pensiju, ja darbs ir bijis vairākās valstīs,  par pensijas aprēķināšanu, ārvalsts pensijas pieprasīšanu, iedzīvotāju ienākuma nodokļa piemērošanu ārvalstīs piešķirtajām pensijām, kā arī par NVA un EURES atbalstu remigrantiem.

Dalībai vebinārā aicinām pieteikties līdz 4. decembrim elektroniski - aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://forms.gle/zMihLfSZG653Ruy29.  Dalība vebinārā ir bez maksas!

Pievienoties Zoom platformai vebināra norises dienā reģistrētais dalībnieks varēs, uzklikšķinot uz saites, kas tiks viņam nosūtīta. Lai piedalītos vebinārā, būs nepieciešams dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un webkamera nav obligāta, jautājumus var uzdot Zoom platformas čatā.

Vebinārs "Strādāji ārvalstīs? Uzzini par savu pensiju!" tiek rīkots ESF projekta Nr.7.1.2.1./15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā” ietvaros.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un to partneru tīkls, tā galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. EURES tīkls darbojas 27 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, kā arī Šveicē, Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā. Latviju EURES tīklā pārstāv NVA.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI