DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. martā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

"Masterplan 2035" I posma "Himalaji" iepirkums

Publiskajai apspriedei nodots iepirkums – SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” Ilgtermiņa attīstības plāna “Masterplan 2035" pirmā posma “Himalaji” būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība. Izsludinot iepirkumu, Rīgas Zoodārzs ir spēris pirmo soli “Masterplan 2035” īstenošanā, aizsākot visaptverošu zoodārza teritorijas pārbūves procesu.

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs savus viesus plāno iepazīstināt ar Himalaju reģiona daudzveidīgo faunu, izveidojot jaunu ekspozīciju savas attīstības stratēģijas “Masterplan 2035” ietvaros. Šis reģions ir ievērojams ar Himalaju kalnu nogāžu subtropu mežiem un Tibetas plato augstkalnu tuksnesi, taču daudzas tur mītošās dzīvnieku sugas ir iekļautas Pasaules Sarkanajā grāmatā kā retas, apdraudētas vai izzūdošas. Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs piedalās EAZA (Eiropas Zooloģisko dārzu un akvāriju asociācija) organizēto EEP (Ex-situ programma) darbā un jaunajā ekspozīcijā nodrošinās kvalitatīvus biotopus dzīvnieku sugām, kurām kritiski nepieciešama aizsardzība.

Tāpēc aicinām speciālistus iesniegt savus komentārus līdz 2023. gada 31. martam Himalaju ekspozīcijas būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai. Projektētāju viens no uzdevumiem ir tehniskajā piedāvājumā un būvprojektā izstrādāt un iekļaut 3D vizualizācijās trim objektiem – Tibetas ciemam, sniega leoparda mītnei un ielejai ar akmens tiltu. Vairāk informācijas par iepirkumu – https://pvs.iub.gov.lv/show/730855.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU