DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. februārī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Latvijas autoceļu uzturētāja valdē iecelta Ilze Bukulde

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) padome valdes locekles amatā ir iecēlusi Ilzi Bukuldi, kuras atbildībā būs finanšu joma. Amata pienākumus jaunā valdes locekle sāks pildīt no 3.marta ar pilnvaru termiņu uz pieciem gadiem.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs padomes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs: “Pēc atlases procesa noslēguma LAU padome vienbalsīgi pieņēma lēmumu par valdes locekli iecelt Ilzi Bukuldi. Viņa sevi ir profesionāli pierādījusi finanšu vadības jomā un sagaidām, ka I. Bukuldes kompetence un pieredze stiprinās uzņēmuma pamatdarbības un pārmaiņu vadības procesus.”

Ilzei Bukuldei ir vairāk nekā 15 gadu augstākā un vidējā līmeņa vadītājas pieredze, strādājot kokrūpniecības un banku nozarē. Viņa ieņēma valdes locekles amatu septiņos PATA grupas uzņēmumos, pildot arī finanšu direktores un operacionālās vadītājas pienākumus. Pirms tam strādājusi AS SEB banka dažādos amatos, kur bija Lielo korporatīvo klientu segmenta vadītāja, atbildot par kopējās bankas stratēģijas izveidi un ieviešanu, kā arī bijusi bankas kredītkomitejas un Biznesa komitejas locekle. Šobrīd ieņem padomes locekles amatu SIA Rīgas Nami un viņas atbildībā ir finanšu, audita, risku vadības un iekšējās kontroles sistēmas jomas.

I.Bukulde ar izcilību ir ieguvusi profesionālo maģistra grādu uzņēmumu un organizāciju vadīšanā un finansēs Rīgas Tehniskās universitātes Rīgas Biznesa skolā, sociālo zinātņu maģistra grādu ekonomikā Latvijas Universitātē, kā arī sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē Latvijas Universitātē.

Darbu uzņēmuma valdē turpina valdes priekšsēdētājs Vilnis Vitkovskis un valdes loceklis Juris Dupurs.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI