DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
04. janvārī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Alūksnes, Balvu un Viļakas novados notiks Latvijas Nacionālas aizsardzības akadēmijas kadeta kandidātu apmācība

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>

FOTO: seržante Zanda Pūce

No 5. līdz 6. janvārim Alūksnes, Balvu un Viļakas novados, Stompaku purva un Vjadas mežu teritorijās Jaunākā līdera kursa ietvaros norisināsies Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadeta kandidātu taktiskā apmācība, lai pilnveidotu kaujas iemaņas, orientēšanos apvidū un taktisko maršu veikšanu, kā arī piedalītos piemiņas pasākumā Stompaku partizāņu mītnes vietā.

Jaunākā līdera kurss ir pirmsstudiju posma noslēdzošais kurss, kurā tiek pilnveidotas ne tikai teorētiskās zināšanas un praktiskās  iemaņas, bet arī attīstītas līdera prasmes.

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija ir vienīgā augstskola Latvijā, kas piedāvā iegūt augstāko militāro izglītību. Studijas Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā ir unikālas un dinamiskas, akadēmiskā izglītība mijas ar militārās teorijas apguvi un praktisko iemaņu pilnveidi.

Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija piedāvā apgūt trīs akreditētas bakalaura studiju programmas militārajā vadībā dienestam Sauszemes, Jūras un Gaisa spēkos. Šajās studiju programmās konkursa kārtībā uzņem Latvijas Republikas pilsoņus vecumā līdz 30 gadiem.

Savukārt profesionālā augstākās izglītības programma “Komandējošā sastāva virsnieks” piedāvā jauniešiem ar akadēmisko vai otrā līmeņa augstāko profesionālo izglītību studēt akadēmijā, lai iegūtu otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Tajā uzņem studēt gribētājus vecumā līdz 35 gadiem.

Ar Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas piedāvātajām studiju un apmācības programmām, kā arī kandidātiem izvirzītajām prasībām pieteikšanās kārtību un atlases procesu studijām akadēmijā var iepazīties tīmekļa vietnē www.naa.mil.lv.


Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā Alūksnes, Balvu un Viļakas novados, Stompaku purva un Vjadas mežu teritorijās un tuvējā apkārtnē, plānota karavīru pārvietošanās diennakts gaišajā un tumšajā laikā pa koplietošanas ceļiem.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Balvu, Alūksnes un Viļakas novadu iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Latvijas Nacionālas aizsardzības akadēmijas aktivitātēm.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI