DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. jūlijā, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Latvijas autoceļu uzturētāja valdē iecelts Juris Dupurs

Publicitātes foto

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs (LAU) padome valdes locekļa amatā ir iecēlusi Juri Dupuru, kura atbildībā būs komercdarbības joma. Amata pienākumus jaunais valdes loceklis sāks pildīt no 11. jūlija ar pilnvaru termiņu uz pieciem gadiem.

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs padomes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs: “Sagaidām, ka Juris Dupurs ar savu plašo pieredzi ceļu būvniecības nozarē un kompetenci, t.sk., pārmaiņu procesu vadībā, īstenojot apjomīgus projektus, papildinās valdes komandas darbu, lai arī turpmāk nodrošinātu sekmīgu LAU darbības attīstību. J.Dupura atbildības joma ir nodrošināt uzņēmuma operatīvo darbību un tā konkurētspēju brīvā tirgus apstākļos, izvērtēt un attīstīt jaunus tirgus segmentus, kā arī palielināt ieņēmumus no esošajiem LAU komercpakalpojumiem un produktiem.”

Jurim Dupuram ir vairāk nekā 10 gadu pieredze autoceļu būvniecības nozarē. Guvis augstākā un vidējā līmeņa vadītāja pieredzi, ieņemot dažādus amatus ceļu būvniecības uzņēmumā  SIA STRABAG, kas ir STRABAG koncerna sastāvāJ.Dupurs ir ieņēmis valdes locekļa amatu un viņa galvenajos pienākumos ietilpa stratēģijas izstrāde un investīciju piesaiste, bijis Asfaltēšanas daļas vadītājs, kā arī guvis pieredzi kā projektu vadītājs Vācijā, vadot infrastruktūras būvniecības projektus galvenokārt Hamburgas pilsētā.

J.Dupurs ir ieguvis maģistra grādu transportbūvēs un bakalaura grādu ar inženiera kvalifikāciju transportbūvēs Rīgas Tehniskajā Universitātē, kā arī 1.līmeņa augstākās profesionālās izglītības diplomu ar kvalifikāciju būvdarbu organizators transportbūvēs Rīgas Tehniskajā Universitātē.

Darbu uzņēmuma valdē turpina valdes priekšsēdētājs Vilnis Vitkovskis un valdes loceklis Māris Kliģis.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU