DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. novembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Rīgas satiksme” iegūst Sudraba godalgu kā “Drošākais uzņēmuma autoparks” 2021

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

“Rīgas satiksme” saņēmusi “Drošākais pasažieru pārvadātājs” Sudraba kategorijas godalgu apdrošināšanas sabiedrība BALTA organizētajā konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks”.

“Rīgas satiksmes” valdes loceklis Andris Lubāns: “Šajā konkursā “Rīgas satiksme” piedalījās pirmo reizi, tāpēc esam gandarīti par iegūto titulu. Šī gada devīze bija “Drošas satiksmes ABC – Auto, Bizness, Cilvēks”, un, vērtējot pasažieru pārvadātājus, galvenā uzmanība tika pievērsta tam, kā uzņēmumos veic preventīvos pasākumus ceļu satiksmes negadījumu skaita samazināšanai. Pieredze rāda, ka īstu drošību uz ceļiem var panāk tad, ja uzmanība tiek pievērsta gan transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim un autovadītāju atbildībai, gan ilgtermiņa autoparka drošības kultūrai uzņēmumā. Izvērtēsim konkursa rezultātus un tieksimies uz to, lai nākamgad saņemtu zelta godalgu.”

Gada balvas konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”, rīko apdrošināšanas sabiedrība BALTA un Satiksmes ministrija kopā ar auto nozares pārstāvjiem. Gada balvas mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā.

Saziņai ar «Rīgas satiksmi» aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862, vai arī sūtīt e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu «Sazinies ar mums», kurā ikviens elektroniski var iesniegt savu pieteikumu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI