DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. septembrī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

AS “RĪGAS SILTUMS”, apsteidzot termiņus, jau pabeigusi siltumtīklu izbūves pirmo posmu Ģertrūdes ielā, uzsākts otrais posms

AS “RĪGAS SILTUMS”, domājot par rīdzinieku ērtībām, apsteidzot termiņus, jau pabeigusi siltumtīklu pārbūvi pirmajā posmā Ģertrūdes ielā - no K.Barona ielas līdz Akas ielai.  Uzsākti otrā posma remontdarbi  - no Akas ielas līdz Brīvības ielai. Remontdarbu laikā rīdziniekiem tiek nodrošināts karstais ūdens, pateicoties izbūvētajiem pagaidu siltumtīkliem.

AS “RĪGAS SILTUMS” valdes loceklis Uģis Osis: “Mums ir svarīgi nodrošināt klientiem kvalitatīvus pakalpojumus, tādēļ, neraugoties uz apjomīgajiem remontdarbiem šajā kvartālā, nodrošinām karsto ūdeni rīdziniekiem. Tāpat piesaistītie apakšuzņēmēji iespēju robežās darbu veic paātrinātā tempā, lai mēs varētu pēc iespējas ātrāk atbrīvot ielu tālākajiem labiekārtošanas darbiem, un rīdzinieki netraucēti varētu izmantot ielu.

Jāatzīmē, ka Ģertrūdes ielas komunikāciju stāvoklis bija kritisks un to pierādīja atklātie bojājumi hidrauliskās pārbaudes laikā. To izraisīja notekūdeņu kanalizācijas sistēmas bojājumi, kas apjomīgo būvdarbu laikā arī tiks sakārtots.”      

Atjaunošanas darbu ietvaros kanāla siltumtīkli tika pārbūvēti - bezkanāla tehnoloģijā, izmantojot rūpnieciski izolētas caurules. Rūpnieciski izolētās caurules ir būtiski energoefektīvākas nekā iepriekš izmantotās. Turklāt tās ir aprīkotas ar signalizācijas sistēmu, kas ļaus savlaicīgi uzzināt par ūdens noplūdēm no siltumtīkliem.

Arī būvdarbu otro posmu plānots pabeigt ātrāk - nevis 20.oktobrī, bet jau līdz 15.oktobrim.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU