DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. augustā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra
1
1

Sāksies biļešu tirdzniecība uz MUZIKĀLĀS BANKAS 2021 finālšovu Daugavpilī

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Mūziķis Intars Busulis izpilda „Muzikālās Bankas 2020” vērtīgāko dziesmu “Dejo vientulību”.

24. augustā, otrdien, sāksies biļešu tirdzniecība uz „Muzikālās bankas 2021” finālšovu un ģenerālmēģinājumu Daugavpilī.  Latvijas Radio 2 gada vērtīgākā popa un roka dziesma tiks noskaidrota 2022. gada 29. janvārī. Jau šobrīd zināms, ka finālšovs piedzīvos vairākas pārvērtības, ieviešot citu skatuves risinājumu un fanu zonu. Ieeja pasākumā būs ar sadarbspējīgu Covid-19  sertifikātu par izslimošanu vai vakcināciju.

„Muzikālās Bankas” finālšovā Daugavpils Olimpiskajā centrā tiks piedāvāti jauni tehniskie risinājumi - skatītāju zālē tiks veidots skatuves izvirzījums jeb tā sauktā mēle, lai ikviens klātesošais justos tuvāk saviem iemīļotajiem mūziķiem. Tāpat plānots ieviest īpašu fanu zonu noslēguma koncerta lojālākajiem apmeklētājiem. Neizpaliks arī vērienīgi specefekti un krāšņs skatuves noformējums.

Visa  gada garumā ar klausītāju balsojumu tīmekļa vietnē www.muzikalabanka.lv tiek noskaidrotas nedēļas un mēneša vērtīgākās popa un roka dziesmas.  Latvijas Radio 2 ēterā „Muzikālā banka” skan trīs reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās plkst. 14.05 un sestdienās no plkst. 12.00. Par lielo gada balsojumu, kurā piedalīsies 25 vērtīgākās dziesmas, klausītāji tiks informēti gada nogalē, kad būs noslēgusies šī gada dziesmu noguldīšana.

Ik gadu “Muzikālās Bankas” aptauja noslēdzas ar vērienīgu apbalvošanas ceremoniju, kurā piedalās to dziesmu autori un izpildītāji, kuru darbi no radio klausītāju un žūrijas puses tiek novērtēti visaugstāk. „Muzikālajā Bankā 2020” gada vērtīgākās dziesmas titulu ieguva Intara Busuļa izpildītā dziesma “Dejo vientulību”. Par otru vērtīgāko dziesmu tika atzīta „Carnival Youth” izpildītā “Vasara bez internetiem”, savukārt trešo vietu ieņēma Triānas parka un Igo kompozīcija “Mālos pelēkos”.

“Muzikālā Banka” ir Latvijas Radio 2 radio šovs, kurā katru gadu ar klausītāju balsojumu tiek noteiktas vērtīgākās un mīlētākās pašmāju dziesmas. 

Pateicoties sadarbībai un Daugavpils pilsētas finansiālam atbalstam, 2022. gada 29. janvārī “Muzikālās Bankas” noslēguma ceremonija jau trešo gadu notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā. Biļetes uz apbalvošanas ceremoniju un ģenerālmēģinājumu pieejamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās. 

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI