DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. novembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Eiropas Savienība
2
2

No 7. novembra līdz pat nākamā gada augustam aicinām piedalīties orientēšanās spēlē un iepazīt Eiropu Rīgā

Publicēts pirms 3 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

No sestdienas, 7. novembra, līdz pat 2021. gada augustam aicinām ģimenes un draugus, nelielās, draudzīgās un drošās 2 – 5 cilvēku komandās piedalīties orientēšanās spēlē „Iepazīsti Eiropu Rīgā!” – atrast un izzināt interesantas, ar Eiropu saistītas vietas galvaspilsētā.

“Iepazīsti Eiropu Rīgā” ir orientēšanās spēle gājējiem pilsētvidē, kurā divu stundu laikā būs iespēja nokļūt interesantās, ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un Austrumu partnerības valstīm saistītās vietās Rīgā. Pildot radošus uzdevumus, piedzīvot, cik dažāda un tomēr vienota ir Eiropas Savienības dalībvalstu vēsture, kultūra un tradīcijas. Kā ar Eiropas Savienības fondu atbalstu Rīgas ēkas atjaunotas, siltinātas un kļuvušas videi draudzīgākas? Vai zaļās un digitālās Eiropas idejas un risinājumi satiekas Rīgā? Uzzini spēlē!

Ceļojuma datuma un laika izvēle ir dalībnieku ziņā – spēle pieejama 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā – līdz pat 2021. gada 31. jūlijam.

Lai varētu piedalīties spēlē, katram komandas dalībniekam nepieciešams viedierīcē lejupielādēt (GooglePlay vai AppStore) Roadgames lietotni. Aicinām pārliecināties, ka vismaz vienam no komandas dalībniekiem visu spēles laiku ir ieslēgts GPS – tas nepieciešams precīzai uzdevumu izpildei, kā arī, lai noteiktu, vai komanda ir bijusi uzdevuma vietā. Viedierīces vēlams uzlādēt, var noderēt arī portatīvais akumulators-lādētājs.

Uzsākot spēli, Roadgames lietotnē tiks atklāta spēles karte ar uzdevumiem. Uzdevumus varēs pildīt 2 stundas no spēles uzsākšanas brīža. Par katru pareizi atrisinātu uzdevumu tiks piešķirti punkti. Spēlei nav noteiktas starta un finiša vietas, taču to vēlams uzsākt teritorijā, kas būs redzama lietotnē, – Rīgas centrā, Daugavas labajā krastā.

Komanda, izvēloties uzdevumus, veido savu spēles stratēģiju. Vēršam uzmanību, ka uzdevumu ir vairāk nekā spēles laikā var paveikt, galvenais mērķis – savākt pēc iespējas vairāk punktu. Tā kā spēle ir bezmaksas, līdz 2021. gada augustam, kad apbalvosim trīs visvairāk punktus ieguvušās komandas, to iespējams spēlēt vairākkārt.

Iesakām rūpīgi iepazīties ar visas spēles un katra uzdevuma noteikumiem, pirms to uzsākat, kā arī, pārvietojoties galvaspilsētā, ievērot ceļu satiksmes noteikumus.

Spēle „Iepazīsti Eiropu Rīgā!” tapusi ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu. Tās veidošanā piedalījās un spēles labākajām komandām balvas sarūpējušas arī Eiropas Savienības dalībvalstu un Austrumu partnerības valstu vēstniecības Rīgā, Ārlietu ministrija, Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs (BEREC Office), Finanšu ministrija un Saeima.

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI