DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. maijā, 2020
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Līvāni aicina uz Latgalē pirmo auto koncertu “MUMS PAVEIKSIES!”

Par spīti krīzei un “PaliecMājās” laikam dzīvē jārod gaišas un patīkamas emocijas. Tāpēc Līvāni ir pirmie, kas sestdien, 6.jūnijā, plkst. 20.30 ar lielisku populāru dziedātāju plejādi priecēs skatītājus un aicinās baudīt Latgalē pirmo auto koncertu absolūti optimistiskā garā. Skatītāji koncertu skatīsies, neizkāpjot no savām automašīnām, Līvānu pilsētas pussalā.

Līvāni ar pirmo autokoncertu Latgalē iezīmēs jaunas kultūrvietas – Līvānu Saulrieta pussalas – tapšanu, kuras apjomīgais labiekārtošanas projekts sākās šajā pavasarī un ko plānots pabeigt tuvāko 5 gadu laikā – līdz Līvānu simtgadei.  

Latvijas labākie mākslinieki Jānis Stībelis, Normunds Pauniņš, Antra Stafecka, Atis Ieviņš, Aija Vītoliņa un citi priecēs skatītājus īpaši šim koncertam radītā optimistisku un enerģisku dziesmu programmā. Koncertā izskanēs klausītāju iemīļotās Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ulda Marhilēviča un citu komponistu dziesmas, būs izcils pavadošais sastāvs: Mārcis Auziņš, Juris Kristons, Modris Laizāns, Ivars Kalniņš. Par labu garastāvokli parūpēsies populārais TV raidījumu un šī koncerta vadītājs Valters Krauze!

“Līvāni šobrīd ir viens no jaudīgākajiem Latgales attīstības centriem gan ražošanas, gan kultūras jomā. Tāpēc, sagaidot Līvānu pilsētas tiesību piešķiršanas gadadienu jūnijā, esam parūpējušies par Latgalē vēl nebijušu kultūras pasākumu: koncertu, kas skatāms un klausāms no vieglajām automašīnām. Šādu koncertu rīkošana šobrīd ir akceptēta ar attiecīgu regulējumu no  LR Kultūras ministrijas puses, tā kā būsim viena no pirmajām pilsētām Latvijā, kas to realizēs. Domāju, ka ir īstais laiks, ievērojot valdības noteiktos piesardzības pasākumus, mums pamazām iziet no mājām un vairāk apceļot dzimto Latviju, tāpēc aicinu ciemos uz Līvāniem,” saka Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods.

Koncerta ilgums būs 1,20 ha. Iebraukšana teritorijā no 19.30. Koncerta sākums 20.30 Klātbūtnes efektu tam, kas notiek uz skatuves, ikvienam skatītājam nodrošinās ar lielizmēra LED videoekrāna palīdzību. Skaņu koncerta organizatori nodrošinās katrā automašīnā individuāli ar īpašu tehnisku risinājumu.

Pie iebraukšanas teritorijā būs jāuzrāda biļetes jeb iebraukšanas kartes. Tās varēs iegādāties Biļešu paradīzes kasēs internetā un Līvānu Kultūras centra kasē. Biļešu skaits, ņemot vērā teritorijas ietilpību, būs ierobežots. Skatītājiem par labu ir tas, ka biļete nav jāpērk katram skatītājam, bet gan viena uz automašīnu.

Drošības apsvērumu dēļ no automašīnām izkāpt nedrīkstēs, vienā automašīnā drīkstēs atrasties tikai vienas mājsaimniecības pārstāvji. Koncerta teritorijā netiks izvietotas kafejnīcas, savukārt labierīcību apmeklēšanai pasākuma rīkotājs nodrošinās apmeklētāju plūsmas plānošanu un kontroli. Visi uzbūves un tehniskā nodrošinājuma darbi tiks veikti ar maksimālu piesardzību ievērojot drošības noteikumus, tos veiks minimāls darbinieku skaits. Kārtību koncerta vietā nodrošinās apsardzes kompānija.

Koncertu organizē Līvānu novada pašvaldība, Līvānu novada Kultūras centrs un kompānija “Forte Production”.

Auto biļetes (viena iebraukšanas karte vienai automašīnai) koncertam var iegādāties tikai iepriekšpārdošanā "Biļešu paradīzes" kasēs vai https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/81864

Svarīga informācija koncerta apmeklētājiem: http://livani.lv/upload/faili/dazadi/20200606_noteikumi_autokoncertam.pdf

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU