DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
02. aprīlī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Vācu eksperti iepazīstinās ar iespējām dibināt uzņēmumu Vācijā biznesa paplašināšanas nolūkos

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK) 10. aprīlī Latvijas uzņēmējiem un iestāžu pārstāvjiem piedāvā vācu ekspertu vadītu semināru par uzņēmuma nodibināšanas specifiku Vācijā, iepazīstinot ar iespējamām uzņēmējdarbības formām, reģistrācijas procesa tiesiskajiem un finansiālajiem aspektiem.

“Lai Vācijas tirgū ilgstoši darbotos kā Igaunijas, Latvijas vai Lietuvas uzņēmums, visbiežākā izvēle ir meitas uzņēmuma vai filiāles nodibināšana. Vācijā šī mērķa realizācijai iespējams saņemt daudzpusīgu atbalstu. Mēs, pārstāvot “Germany Trade & Invest”, esam jau snieguši atbalstu daudziem uzņēmumiem vietas izvēles un reģistrācijas jautājumos. Detalizētāk par to informēšu seminārā, skaidrojot arī nodokļu jautājumus,“ norāda viens no semināra lektoriem, Vācijas ārējās tirdzniecības aģentūras “Germany Trade & Invest” (GTAI) vecākais nodokļu un juridisko jautājumu eksperts Udo Zelhāsts (Udo Sellhast).

Latvijas uzņēmumiem Vācija vienmēr bijusi viens no svarīgākajiem sadarbības partnerim dažādās jomās. Ar 82 miljoniem iedzīvotāju un augsto dzīves līmeni tā piedāvā plašas uzņēmējdarbības iespējas arī Latvijas uzņēmējiem, kuri arvien biežāk Vācijā vairs nevēlas sadarboties apakšuzņēmuma statusā, bet dibināt paši savu uzņēmumu. Seminārs sniegs drošu atspērienu Vācijas tirgū gan jau esošajiem, gan vēl tikai topošajiem uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī Latvijas institūciju pārstāvjiem, kas darbojas kā starptautiskie ES iestāžu multiplikatori.

Semināru vadīs Zelhāsts un uzņēmuma “firma.de” biznesa attīstības vadītājs Reinholds Šeuss (Reinhold Scheuss), kurš ir eksperts uzņēmumu dibināšanas jautājumos. Savukārt “Citrus Solutions GmbH” direktore Dace Mačuļska dalīsies ar praktisko pieredzi par uzņēmuma filiāles atvēršanu un uzņēmējdarbības attīstību Vācijā.

Seminārā eksperti no Vācijas iepazīstinās ar svarīgāko juridisko informāciju par uzņēmuma izveidošanu Vācijā, tiks skaidrotas abās valstīs pastāvošās atšķirības uzņēmumu juridiskajās formās, finanšu jautājumos, apspriesta uzņēmējdarbības veikšanas vietas izvēle un citi nozīmīgi jautājumi.

Seminārs notiks 10. aprīlī plkst. 13 AHK birojā Rīgā, Strēlnieku ielā 1-4. Semināra darba valodas - angļu un latviešu.


Pieteikšanās semināram līdz 5. aprīlim. Reģistrācija un plašāka informācija AHK mājaslapā:

https://www.ahk-balt.org/lv/pasakumi/event-details-lv/uznemuma-dibinasana-vacija-1/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU