DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. martā, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras reģionālais prezidents Latvijā arī turpmāk būs Kalvišķis

Par Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras (AHK) reģionālo prezidentu Latvijā atkārtoti kļuvis “Bosch” pārstāvis Baltijas valstīs, SIA “Robert Bosch” vadītājs Kaspars Kalvišķis.

Ceturtdien, 28. februārī, AHK reģionālajā pilnsapulcē tika ievēlēti AHK valdes Latvijā locekļi.

AHK biedri reģionālajā valdē atkārtoti ievēlēja Kalvišķi, AS “Valmieras stikla šķiedra” uzraudzības padomes locekli  Andri Oskaru Brutānu un SIA “Smiltene Impex” valdes priekšsēdētāju Voldemāru Ciršu.  

AHK reģionālajā valdē Latvijā ievēlēta arī apdrošināšanas sabiedrības “ERGO” Baltijas valstīs valdes locekle Ingrīda Ķirse.

Šie četri pievienojās līdzšinējiem reģionālās valdes locekļiem - AS “Latvijas Gāze” viceprezidentam Sebastianam Grēblinghofam, advokātu biroja “Klauberg Baltics” partnerim Taisam Klaubergam, kā arī AHK izpilddirektoram Florianam Šrēderam.

Savā pirmajā sēdē jaunajā sastāvā AHK valde Latvijā par reģionālo prezidentu ievēlēja Kalvišķi. AHK reģionālā prezidenta pilnvaru termiņš ir trīs gadi.

“AHK kā vienai no spēcīgākajām, nozīmīgākajām uzņēmējus pārstāvošajām organizācijām Latvijā ir jāpaliek aktīvai, dinamiskai un jākļūst digitālākai. Latvijas uzņēmumu eksports uz Vāciju ir ar pieaugošu tendenci, taču potenciāls ne tuvu nav izsmelts. Arī Vācijas uzņēmumu interese par iespējām pārnest daļu savu darbības uz Baltijas valstīm un Latviju ir vērā ņemama. Līdz ar to arī šajā jomā AHK ir plašs darba lauks. Vēlamies arī kuplināt savu biedru pulku. Iespējams, daudzi pat nenojauš, ka varam būt noderīgi viņu biznesa attīstībai,” sacīja Kalvišķis.

Kalvišķis ir ieguvis maģistra grādu starptautiskajā uzņēmējdarbībā. SIA “Robert Bosch” viņš strādā kopš 1999. gada, kopš 2011. gada viņš ir valdes loceklis “Robert Bosch” uzņēmumos Baltijas valstīs. 2013.gadā Kalvišķis kļuva par AHK reģionālas valdes un AHK valdes locekli. Kopš 2016. gada viņš ir  AHK reģionālais prezidents Latvijā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU