Lasīšanai: 1 minūte

Valstiskā līmenī publisku mirušo personu reģistru neveido

J
jautā:
07. jūnijā, 2016
valdis

Labdien, vai ir kaut kur pieejama mirušo personu izvadīšanas informācija? Nu piemēram: kas miris, kad un no kurienes izvadīšana? Paldies jau iepriekš.

A
atbild:
13. jūnijā, 2016
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Valstiskā līmeni mirušo personu publisks reģistrs netiek veidots. Nereti ziņas par aizgājējiem, izvadīšanas datumiem un vietu publicē pašvaldību izdevumos un reģionālajās avīzēs.

Daudzu mirušo personu dzīves dati atrodami interneta vietnē nekropole.info/lv, tajā personas brīvprātīgi šādu informāciju publicē par saviem mūžībā aizgājušiem radiniekiem un citām personām.