Lasīšanai: 1 minūte

Interešu izglītības programmas īstenošanai jāsaņem sertifikāts un licence

J
jautā:
05. jūnijā, 2019
Madara

Labdien! Vai pašnodarbināta persona var rīkot neformālās izglītības kursus/pulciņus? Vai ir nepieciešama licence vai kāds apstiprinājums?

A
atbild:
05. jūlijā, 2019
Izglītības kvalitātes valsts dienests
Jana Veinberga, vecākā eksperte

Lai īstenotu pieaugušo neformālās izglītības vai interešu izglītības programmu (kursus, pulciņus), pašnodarbinātai fiziskai personai ir jāsaņem pedagoga privātprakses uzsākšanas sertifikāts un licence interešu izglītības vai pieaugušo neformālās izglītības programmas īstenošanai. Privātprakses uzsākšanas sertifikātus izsniedz Izglītības kvalitātes valsts dienests (sīkāka informācija atrodama dienesta tīmekļvietnē), bet interešu izglītības vai pieaugušo neformālās izglītības programmu licences jāsaņem pašvaldībā, kurā tiks veikta izglītojošā darbība.