DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. jūnijā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Rīt notiks izlaidums Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

Piektdien, 21. jūnijā, plkst. 11.00 Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) notiks izlaidums, kurā 15 absolventi saņems pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diplomus par ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikācijas piešķiršanu.

Uzsākot studijas pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” pilna laika klātienē, kadeti tiek pieņemti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) un pēc studijām turpinās dienestu dažādās VUGD struktūrvienībās.

Studiju laikā UCAK kadeti ne tikai apgūst teorētiskās zināšanas, bet arī pilnveido savas praktiskās iemaņas dažādās situācijās – kadeti piedalās gan praktiskās mācībās, gan ugunsgrēku dzēšanā un glābšanas darbu veikšanā. Absolventiem ir iespējams turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā “Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”, iegūstot 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

Apsveicam kolēģus un atgādinām, ka dokumentu iesniegšana 2024./2025. studiju gadam notiks no 15. jūlija līdz 26. jūlijam. Savukārt no 6. līdz 9. augustam notiks iestājpārbaudījumi, kuros ietilpst fiziskās sagatavotības pārbaude, peldētprasmes pārbaude, profesionālās atbilstības testa kārtošana un pārrunas ar uzņemšanas komisiju.

 Plašāka informācija par UCAK, kā arī uzņemšanu, reģistrāciju, konkursu un rezultātiem pieejama šeit:  www.ucak.vugd.gov.lv/lat/reflektantiem

UCAK dibināta 2002. gadā un tās darbības mērķis ir sagatavot speciālistus darbam VUGD un citos ugunsdrošības, glābšanas un civilās aizsardzības dienestos un formējumos, kā arī iestādēs un komercsabiedrībās. Vairāk ziņu par UCAK šeit: http://www.ucak.vugd.gov.lv.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI