DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. septembrī, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Siguldas un Ropažu novadā notiks Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu apmācība 

Publicitātes foto

No 11. līdz 15. septembrim Siguldas un Ropažu novadā Taktikas kursa ietvaros tiks organizēta Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas kadetu apmācība ar mērķi sagatavot kadetus vada lieluma apakšvienību vadīšanai, pietuvinot tos kaujas apstākļiem. 

Karavīru un transportlīdzekļu pārvietošanās plānota tikai pa koplietošanas ceļiem un mežu stigām, diennakts gaišajā laikā. Ar pašvaldībām saskaņotajā teritorijā nav paredzēta kaujas šaušana ar kaujas munīciju, bet plānots lietot mācību munīciju, dūmu rokas granātas un sprādziena imitācijas līdzekļus – būs dzirdams šāvienu troksnis un vietām redzami dūmi.  

Atgādinām, ka mācību munīcija rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Apmācības ietvaros tiks ievēroti visi piesardzības pasākumi, lai nerastos kaitējums īpašumiem vai videi. 

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties redzot karavīru pārvietošanos Siguldas un Ropažu novados un ar sapratni izturēties pret notiekošo apmācību.  

Operatīvā informācija par Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas aktivitātēm iespēju robežās tiek publicēta Facebook lapā @aizsardzibasakademija un Instagram lapā @aizsardzibasakademija. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI