DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. jūlijā, 2023
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

IZM valsts sekretāres amatā apstiprina Santu Šmīdleri

Publicitātes foto

Šodien, 2023. gada 13. jūlijā, Ministru kabineta sēdē Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāres amatā iecelta Santa Šmīdlere.

“Es patiesi ticu, ka mācīšanās ir mūsu visu kopīgā nākotne. Tāpēc Izglītības un zinātnes ministrijai un visai mūsu izglītības ekosistēmai: skolām, augstskolām, zinātniskajām institūcijām ir jāstiprina sava loma sabiedrības un ekonomikas attīstībā. Mans kā valsts sekretāres mērķis ir panākt, ka laba pārvaldība, datos un to analītikā balstīti lēmumi, sistemātiska un cieņpilna komunikācija IZM ikdienas darbā atjauno uzticību un stiprina sadarbības kultūru visos līmeņos izglītības ekosistēmā,” uzsver Santa Šmīdlere, IZM valsts sekretāre.

Santai Šmīdlerei ir maģistra grāds uzņēmumu un iestāžu vadībā, 2022. gadā viņa papildināja savas zināšanas augstākās izglītības līderības programmā Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta Globālās Izglītības laboratorijas projektā.

Līderes spējas, komandu vadību, konstruktīvu un cieņpilnu sadarbību ar izglītības nozari S.Šmīdlere ir attīstījusi un apliecinājusi strādājot IZM un mērķtiecīgi uzņemoties aizvien lielāku atbildību investīciju un nozares politikas veidošanā.  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI