DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. februārī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Valsts kultūrkapitāla fonds turpina sniegt atbalstu mērķprogrammā “Kultūras pasākumu rīkotāju biļešu kompensācija”

Noslēdzies 1. konkurss mērķprogrammā “Kultūras pasākumu rīkotāju biļešu kompensācija”. Atbalsts piešķirts visiem saņemtajiem 52 pieteikumiem, finansēto projektu saraksts un konkursa nolikums pieejams te - Par konkursu „Kultūras pasākumu rīkotāju biļešu kompensācija” - Valsts kultūrkapitāla fonds (vkkf.lv)

Valsts kultūrkapitāla fonda administrētā atbalsta programma Covid-19 ietekmētajiem kultūras pasākumu rīkotājiem “Kultūras pasākumu rīkotāju biļešu kompensācija” (turpmāk – atbalsta programma) ir Valsts kultūrkapitāla fonda (turpmāk - VKKF) īstenota atbalsta programma, ko finansē no valsts budžeta programmas 25.02.00. "Valsts kultūrkapitāla fonda programmu un projektu īstenošana" un valsts budžeta programmas 02.00.00 „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”, no papildu piešķirtajiem Kultūras ministrijai līdzekļiem, lai mazinātu Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz kultūras nozari.

Grozījumi atbalsta programmā izstrādāti 2. konkursam saskaņā ar Ministru kabineta 2021.gada 1.februāra sēdē izskatīto informatīvo ziņojumu „Par atbalsta programmas „Par atbalsta pasākumu Covid-19 krīzes ietekmētajiem kultūras pasākumu rīkotājiem” finansējumu tās turpināšanai”” un precizētie atbalsta programmas nosacījumi paredz, ka papildus līdzšinējam atbalstam, kompensācija paredzēta arī par skatītājiem atgrieztajām biļetēm šādos gadījumos:

  1. par atgrieztajām biļetēm uz ārkārtējās situācijas laikā atceltajiem pasākumiem līdz 2022.gada 11.janvārim, kuras pārdotas līdz 2021.gada 11.novembrim un atceltajiem pasākumiem līdz 2022. gada 28. februārim, kuras pārdotas līdz 2022. gada 6. janvārim;
  2. par ārkārtējās situācijas laikā līdz 2022. gada 11. janvārim notiekošu pasākumu biļetēm, kuras pārdotas līdz 2021. gada 11. novembrim un par ārkārtējās situācijas laikā līdz 2022. gada 28. februārim notiekošu pasākumu biļetēm, kuras pārdotas līdz 2022. gada 6. janvārim, pasākumu rīkotāji skatītājiem anulē biļeti samazinātā skatītāju skaita dēļ, lai nodrošinātu epidemioloģiskās prasības.

Pieteikumu pieņemšana 2. konkursā - no 2022. gada 21. februāra līdz 2022. gada 11. martam plkst.12.00.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

 

 

 

 

Ārkārtējā situācija, kas tika izsludināta, lai apturētu straujo Covid-19 infekcijas izplatību un veselības nozares pārslodzi, ir noslēgusies. No 1. marta iedzīvotājiem saistoši epidemioloģiskās drošības pasākumi un ierobežojumi ir apkopoti Ministru kabineta noteikumos Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” noteiktie ierobežojumi un pienākumi. 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, arī neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU