DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. oktobrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

“Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos” tiešsaistē

Šodien, 8.oktobrī plkst.15.00, Sociālās integrācijas valsts aģentūras (turpmāk – SIVA) darbinieki tiešsaistes pasākuma “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos” ietvaros sniegs informāciju par valsts apmaksātajām izglītības iegūšanas iespējām SIVA Koledžā un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā cilvēkiem ar invaliditāti, prognozējamo invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem, atbalsta sniegšanu mācību un studiju laikā u.tml. Informācija ir noderīga ne tikai personām ar invalditāti, bet arī darba devējiem, jo SIVA piedāvāto izglītības programmu specialitātes darba tirgū ir pieprasītas.

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību šogad pasākums “Atvērto durvju diena personām ar invaliditāti uzņēmumos” norisinās tiešsaistē Nodarbinātības valsts aģentūras Facebook kontā https://www.facebook.com/Nodarbinatiba/. Pasākuma ieraksts pēc tā norises būs pieejams ikvienam interesentam – NVA YouTube kontā.

Tiešsaistes pasākuma mērķis ir sekmēt cilvēku ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, kā arī mazināt stereotipus par šo personu nodarbināšanas iespējām.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 6. aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU