DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. oktobrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

SIVA Eiropas rehabilitācijas platformai demonstrē pakalpojumu sniegšanas digitālās iespējas

Sociālās integrācijas valsts aģentūras (turpmāk – SIVA) darbinieki no 29. līdz 30.septembrim piedalījās Eiropas rehabilitācijas platformas (turpmāk – EPR) rīkotajā tiešsaistes konferencē “Digitālās pārveides izmantošana: iedvesma un jauninājumi kvalitatīviem pakalpojumiem”, lai praktiskas darbnīcas ietvaros dalītos ar SIVA pieredzi attālinātā profesionālās piemērotības noteikšanas pakalpojuma nodrošināšanā, izmantojot dažādus digitālos risinājumus.

Digitālās pārveides tematiku EPR savai darbībai izvēlējās jau pagājušajā gadā. Covid-19 infekcijas ietekmē šī tematika ir kļuvusi īpaši aktuāla, jo arī rehabilitācijas institūcijām nākas meklēt un apgūt jaunas darba metodes savu pakalpojumu nodrošināšanai. Konferences mērķis bija ne tikai sniegt EPR biedriem un citiem interesentiem ieskatu un izpratni par jaunākajām tendencēm un inovācijām digitālajā jomā, bet arī labo praksi pakalpojumu sniegšanā, kas tiek nodrošināta attālināti jeb izmantojot digitālās iespējas.

Konferencē piedalījās digitālās jomas eksperti, kas sniedza ieskatu jaunāko tehnoloģiju apgūšanā un dalījās ar savu pieredzi digitālo pakalpojumu sniegšanā.

Savukārt, SIVA citu valstu pārstāvjiem sniedza noderīgu informāciju par digitālajiem risinājumiem, kas iespējami, sniedzot gan ar sociālo, gan profesionālo jomu saistītos pakalpojumus. Praktiskās darbnīcas ietvaros SIVA demonstrēja fizioterapeita, ergoterapeita un psihologa darbu online režīmā, veicot klienta individuālu izvērtēšanu profesionālās piemērotības noteikšanai.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU