DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. martā, 2018
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Iepazīstinās ar mācību materiāliem par migrāciju

No pirmdienas, 12.marta, līdz piektdienai, 17.martam, Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Daugavpilī un Kuldīgā norisināsies mācību materiālu par migrācijas jautājumiem prezentācijas.

Piecos semināros skolotājiem un īpašā prezentācijā visiem interesentiem Rīgā būs iespējams iepazīties ar sagatavotiem materiāliem, kuru veidošanā izmantoti nevalstiskās organizācijas "Migration Matters" video. Sagatavoto materiālu mērķis ir veicināt migrācijas jautājumu iekļaušanu vidusskolu programmu mācību stundās, lai paplašinātu izpratni par migrācijas procesiem un to nozīmību arī mūsdienu Latvijas sabiedrībā. Piedāvātie materiāli atbilst mācību standarta mērķiem un tēmām.

"Migration Matters" ir nevalstiska organizācija, kas dibināta 2016.gada janvārī Vācijā. Tās mērķis ir veicināt zināšanās balstītas diskusijas par migrācijas jautājumiem. Organizācija veido video kursus, izmantojot pētījumus, risinājumos bāzētus priekšlikumus un oriģinālas idejas, ko prezentē vadošie jomas pētnieki, praktiķi, kā arī paši migranti un bēgļi.

Pirmdien, 12.martā, Rīgas Ekonomikas augstskolā (Strēlnieku iela 4a, Rīga) plkst. 17.00 tiks rādīti video no jaunākā "Migration Matters" tiešsaistes kursa "Pārdomājot 'Mūs' & 'Viņus': Integrācija un dažādība Eiropā", kurā aplūkos šādus jautājumus: "Kā veicināt integrāciju?", "Kāpēc ir tik grūti runāt par identitāti?" un "Kā varam izprast un apgūt dažādību?". 

Pasākumu vadīs "Migration Matters" līdzdibinātājas Jūlija Karmo (Julia Karmo) un Sofija Burtona (Sophia Burton). Prezentācijā "Migration Matters" veidotājas demonstrēs atsevišķus video no tiešsaistes kursa, kurā piedalās akadēmiķi, praktiķi un sabiedrības pārstāvji, kā arī aicinās iesaistīties interaktīvās aktivitātēs un sarunās par šo tematu Latvijas kontekstā un personīgajā pieredzē. 

Mācību materiālu izveidi un prezentāciju finansē British Council pārstāvniecība Latvijā un ASV vēstniecība Rīgā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU