DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. septembrī, 2023
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aizvadīts pašpārvalžu sadraudzības pasākums

FOTO: Publicitātes foto

27. septembrī Valsts robežsardzes koledžas studējošo pašpārvalde rīkoja izglītības iestāžu pašpārvalžu sadraudzības pasākumu, kurā piedalījās studējošie no Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu koledžām: Valsts robežsardzes koledžas, Valsts policijas koledžas, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas, kā arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studējošie.

Sadraudzības pasākums tika rīkots ar mērķi veicināt studējošo pašpārvalžu sadarbību, kā arī veikt informācijas un pieredzes apmaiņu starp izglītības iestādēm.

Pasākuma sākumā studējošo pašpārvalžu pārstāvji demonstrēja sagatavotās prezentācijas, iepazīstinot klātesošos ar savu izglītības iestādi, to vēsturi, studiju programmām, sadzīvi un studējošo pašpārvaldes darbu, kā arī dalījās pieredzē sabiedrisko un sporta aktivitāšu rīkošanā. Tad studējošie devās iepazīt Valsts robežsardzes koledžu, apskatīja mācību auditorijas un dienesta viesnīcu, apmeklēja Valsts robežsardzes muzeja ekspozīciju un Kinoloģijas centru.

Sadarbības pasākuma laikā studējošajiem bija iespēja iepazīt citu izglītības iestāžu pašpārvaldes dalībniekus neformālā gaisotnē, piedaloties dažādās aktivitātēs. Katra izglītības iestāde organizēja vienu aktivitāti, proti, Valsts policijas koledžas pašpārvaldes pārstāvji piedāvāja pārbaudīt savu veiklību neordinārajā atjautības spēlē, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas studējošie ļāva iejusties glābēju lomā, komandām veicot “glābšanas stafeti”, savukārt, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studējošie pārbaudīja komandu erudīciju un zināšanas. Aktivitātes daļu studējošie noslēdza ar volejbola sadraudzības spēli jaukto komandu sastāvā.

Pasākuma noslēgumā notika rezultātu apkopošana un izglītības iestāžu pašpārvaldēm tika pasniegtas pateicības par dalību sadraudzības pasākumā.

Valsts robežsardzes koledžas Studējošo pašpārvaldē darbojas īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmas “Robežapsardzes” pilna laika studējošie, kuri pārstāv studējošo intereses akadēmiskās, materiālās un kultūras dzīves jautājumos koledžā un citās institūcijās.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI