DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. aprīlī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Kuldīgas novadā notiks gada vērienīgākā jaunsargu nometne

No 30. aprīļa līdz 4. maijam militārajā poligonā “Mežaine”, Kuldīgas novadā notiks Jaunsardzes centra organizētā 4. līmeņa jaunsargu nometne. Kopumā tiek plānots, ka piedalīsies 90 jaunsargi no visiem Latvijas novadiem.

Nometnes laikā jaunsargi pilnveidos prasmes un iemaņas lauka kaujas, topogrāfijas, orientēšanās apvidū, ieroču un šaušanas apmācībā, kā arī notiks jaunsargu prasmju un iemaņu testēšana saskaņā ar Jaunsargu interešu izglītības programmas prasībām.

Brīvajos vakaros, kad nodarbības būs noslēgušās, jaunsargiem tiks organizēti dažādi saliedēšanās pasākumi.

Jaunsargu interešu izglītības programma ir iedalīta četros līmeņos, un pēc sekmīgas testu nokārtošanas, jaunsargi, kuri piedalīsies šajā nometnē, saņems apliecību.

Iegūtā apliecība jaunsargam dod priekšrocības atlasē, stājoties NBS Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, Valsts robežsardzes koledžā, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā un Valsts policijas koledžā.

Jaunsargu interešu izglītības programmas mērķis ir jauniešos attīstīt dzīvei modernā sabiedrībā nepieciešamās prasmes un iemaņas, veicināt jaunatnes mērķtiecīgu izglītošanos valsts aizsardzības jomā, patriotismā, pilsoniskās apziņas veidošanā, biedriskuma, drošsirdības, disciplīnas veidošanā un fizisko spēju pilnveidošanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU