DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. janvārī, 2022
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Aizvadīta kvalifikācijas darbu aizstāvēšana Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

18. un 19. janvārī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK) notika valsts noslēguma pārbaudījums – kvalifikācijas darba aizstāvēšana pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” nepilna laika neklātienes studējošajiem.

Diplomus par ugunsdrošības un civilās aizsardzības tehniķa kvalifikācijas iegūšanu saņems 16 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas – viena amatpersona no VUGD Kurzemes reģiona brigādes, četras amatpersonas no VUGD Rīgas reģiona pārvaldes, trīs amatpersona no VUGD Zemgales reģiona brigādes, viena amatpersona no VUGD Vidzemes reģiona brigādes, viena amatpersona no VUGD Latgales reģiona brigādes, četras amatpersonas no VUGD Operatīvās vadības pārvaldes, viena amatpersona no VUGD Tehniskā dienesta pārvaldes un viena amatpersona no VUGD centrālā aparāta struktūrvienības.

Studijām nepilna laika neklātienē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā “Ugunsdrošība un ugunsdzēsība” uzņem VUGD amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm. Absolventiem ir iespēja turpināt studijas Rīgas Tehniskās universitātes studiju programmā “Ugunsdrošība un civilā aizsardzība”, iegūstot 2. līmeņa profesionālo augstāko izglītību.

UCAK dibināta 2002. gadā un tās darbības mērķis ir sagatavot speciālistus darbam VUGD un citos ugunsdrošības, glābšanas un civilās aizsardzības dienestos un formējumos, kā arī iestādēs un komercsabiedrībās. Plašāka informācija par UCAK pieejama šeit:  www.ucak.vugd.gov.lv

Apsveicam kolēģus ar UCAK absolvēšanu un vēlam panākumus turpmākajās dienesta gaitās!

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU