DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. janvārī, 2022
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Izsludināts 2022. gada sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu konkurss

Lai veicinātu sabiedriski nozīmīgu aktivitāšu īstenošanu, iesaistot dažādas mērķgrupas, Liepājas pašvaldības administrācija no 12. līdz 31. janvārim izsludina sociālās iekļaušanas veicināšanas projektu līdzfinansēšanas konkursu. Kopējais konkursā pieejamais līdzfinansējums ir 100 000 eiro.

Konkursa mērķis ir atbalstīt sabiedriski nozīmīgu programmu un pasākumu īstenošanu Liepājas pilsētā, tostarp sociālās iekļaušanas programmas un pakalpojumu sniegšanu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pakalpojumu sniegšanu sociālās rehabilitācijas institūcijās, vietējo resursu un brīvprātīgo piesaistīšanu projekta īstenošanā, kā arī tādu ideju īstenošanu, kas palīdz veidot sociāli atbildīgus liepājniekus.

Neskatoties uz stingrajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem 2021. gadā, organizācijām ir izdevies veiksmīgi īstenot iepriekš atbalstītos projektus un nodrošināt plānoto sociālo pakalpojumu pieejamību mērķgrupai. Ar 2021. gadā īstenoto projektu rezultātiem var iepazīties šeit: https://www.liepaja.lv/dokumenti/2021-gada-nvo-socialas-ieklausanas-projektu-konkursa-rezultati/.

Papildu informācija:

2021. gadā pašvaldības līdzfinansējumu saņēma trīs nevalstiskās organizācijas – Fonds “AGAPE”, Liepājas Diakonijas centrs un Liepājas Neredzīgo biedrība, nodrošinot sociālās iekļaušanas pakalpojumus vairāk nekā 740 dalībniekiem – invalīdiem, trūcīgām personām, pirms pensijas vecuma cilvēkiem, bezdarbniekiem un bez noteiktas dzīves vietas palikušajiem cilvēkiem.

Kopš projektu konkursa izveides 2015. gadā kopumā iesaistīti vairāk nekā 2700 liepājnieku, tostarp bērni un pieaugušie, kuri saņēmuši sociālos pakalpojumus nevalstisko organizāciju izveidotajos dienas centros Liepājā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU