DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. janvārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

“Rīgas ūdens” aicina par ūdensvada avārijām ziņot uz diennakts informatīvo tālruni 8000 21 22

Pašreizējo mainīgo klimatisko apstākļu dēļ notiek grunts svārstības, kas pēdējās dienās būtiski palielinājis ūdensvada avāriju skaitu. SIA “Rīgas ūdens” aicina iedzīvotājus par pamanītajām ūdens izplūdēm virszemē ziņot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 21 22.

Diemžēl aizvien biežāk ir novērojama tendence, ka iedzīvotāji nevis informē par notikušo ūdensvada avāriju atbildīgos dienestus, bet vispirms to steidz iemūžināt fotogrāfijās, ievietošanai sociālajos tīklos vai nosūtīšanai ziņu portāliem. Tas, savukārt, kavē operatīvu informācijas saņemšanu, avārijas vietas lokalizāciju un avārijas likvidāciju.

SIA “Rīgas ūdens” šobrīd ir samazinājis plānoto remontdarbu apjomu, lai maksimāli ātri spētu reaģēt uz notikušajām avārijām un tās novērst. Šo darbu operativitāti ietekmē arī Covid-19 izraisītā pandēmija, kura nav saudzējusi arī uzņēmuma darbiniekus, samazinot pieejamo remontbrigāžu skaitu. Neskatoties uz ievērojami pieaugušo izsaukumu skaitu, SIA “Rīgas ūdens” Ūdensvada un kanalizācijas tīklu dienests ir spējis lokalizēt avārijas ar iespējami mazāku ūdensapgādes pārtraukuma areālu un likvidēt tās maksimāli īsā termiņā. Aicinām iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret radušos situāciju.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 6. aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU