DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. decembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

SIVA Prasmju programmas “Ziedu kārtošana” dalībniece saņem balvu konkursā

2019. gada 13.decembrī Modes un Izklaides centrā “Rīga Plaza” skaļi izskanēja Sociālās integrācijas valsts aģentūras (SIVA) ESF projekta dalībnieku vārds - par dalību konkursā “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums” ESF projekta dalībniece Daiga Romanovska saņēma simpātiju balvas 1.vietu gan no SIA “Zaļā josta”, gan tirdzniecības tīkla “Maxima”, gan no Modes un Izklaides centra “Rīga Plaza”.

SIVA ESF projekta “Personu ar invaliditāti un garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā” (Nr.9.1.4.1/16/I/001) dalībnieces Karina Lapina un Daiga Romanovska neformālās izglītības prasmju programmas “Ziedu kārtošana” ietvaros sagatavoja darbus SIA “Zaļā josta” rīkotajam konkursam “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums”.

SIVA audzēkņu darinātie oriģinālie iesaiņojumi dāvanām, izmantojot otrreizējos izejmateriālus, dabas materiālus un sadzīvē nevajadzīgas, dabai nekaitīgas lietas, iekaroja konkursa organizatoru un skatītāju simpātijas.

Lepojamies ar talantīgajām projekta dalībniecēm, priecājamies par sasniegumiem  un sakām paldies radošajam amatu mācības pedagogam – ESF projekta skolotājai Raimondai Dubrovskai!

Vairāk informācijas:

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU