DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. decembrī, 2019
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
3
3

Administratīvās atbildības reformu gaidot: “Jurista Vārds” aicina uz grāmatžurnāla atvēršanu!

Publicēts pirms 3 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

17. decembrī iznāks apjomīgs “Jurista Vārds”, kas būs pirmais plašākais jaunā administratīvās atbildības regulējuma ceļvedis. Visi interesenti laipni aicināti uz grāmatžurnāla atvēršanu 18. decembrī pulksten 15.00 Latvijas Universitātes Bibliotēkā Raiņa bulvārī 19! Apjoma dēļ pie abonentiem pastkastītē nonāks trešdien, 18. decembrī.

Grāmatžurnāls (112 lpp.), kurā apkopoti vairāk nekā 20 autoru raksti, kļūs par pirmo rokasgrāmatu Administratīvās atbildības likuma un citu ar to saistīto normatīvo aktu izpratnei un piemērošanai. Tas noderēs gan juristiem, kas šobrīd raksta normatīvo aktu projektus, ar kuru palīdzību tiks iedzīvināta ilgi gaidītā administratīvās atbildības reforma, gan praktiķiem, kam nāksies jauno likumu normas piemērot valsts un pašvaldību līmenī.

Grāmatžurnāla atvēršana un tikšanās ar autoriem notiks 18. decembrī pulksten 15.00 Latvijas Universitātes Bibliotēkā Raiņa bulvārī 19 (centrālās ēkas 2. stāvā, Klusajā lasītavā). Visi interesenti laipni aicināti!

Pasākumā darbosies arī grāmatu galds, kurā varēs iegādāties šo “Jurista Vārda” tematisko laidienu. Tā cena – 12 eiro. Savukārt “Jurista Vārda” 2020. gada abonenti grāmatžurnālu varēs nopirkt par īpašu cenu – 7 eiro (klātienē apliecinot žurnāla abonēšanas faktu, tas ir, uzrādot abinementa apmaksu apliecinošu maksājumu dokumentu).

Administratīvās atbildības likums un citi normatīvie akti, kas noteiks jauno administratīvās atbildības kārtību, stāsies spēkā 2020. gada 1. jūlijā. Grāmatžurnālā apkopotas publikācijas par administratīvās atbildības pamatprincipiem, konkrētu nozaru sodu politiku, likumu praktisko piemērošanu utt. Rakstu autori – likumu izstrādātāji, tiesību zinātnieki un nozaru praktiķi.

“Jurista Vārda” abonentiem atgādinām, ka visi 2019. gada abonenti šī gada noslēguma laidienu saņems pastkastītēs 18. decembrī, savukārt elektroniski žurnāls portālā juristavards.lv būs pieejams no 17. decembra.

Kā iegādāties?

Ar tiem interesentiem, kas iepriekš bija pieteikušies šim tematiskajam izdevumam vai tā papildeksemplāriem, sazināsies “Latvijas Vēstneša” Lasītāju serviss (abonenti@lv.lv; 67311161; 80006000).

Grāmatžurnālu mazumtirdzniecībā varēs iegādāties no 18. decembra:

  • “Latvijas Vēstneša” Klientu centrā (Bruņinieku iela 53, Rīga),
  • Tiesu namu aģentūras kioskā (Brīvības bulvāris 34, Rīga),
  • Pasūtījumu varēs noformēt elektroniski – lv.lv/gramatas. Būs iespēja iegādātos eksemplārus saņemt arī pa pastu, sedzot piegādes izdevumus.

"Jurista Vārda" 2020. gada abonentiem tiks piedāvāta speciāla cena – 7 EUR (uzrādot maksājumu apliecinošu dokumentu par abonementa iegādi), citiem interesentiem – 12 EUR.  Grāmatžurnāla tirāža ir ierobežotā apjomā.

Par “Jurista Vārdu”

Nedēļas žurnāls „Jurista Vārds” ir lielākais periodiskais, specializētais, tieslietām veltītais izdevums Latvijā. Tas šobrīd ir lielākais un nozīmīgākais Latvijas juristu neklātienes domu apmaiņas forums un profesionālās tālākizglītības instruments, kā arī būtiskākais informācijas avots par norisēm tieslietās. “Jurista Vārds” ir daļa no oficiālā izdevēja “Latvijas Vēstnesis” valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas.

Labs saturs
3
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU