DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. novembrī, 2017
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Nacionālie bruņotie spēki nodod Valsts robežsardzei pistoles “Glock 17”

Publicēts pirms 6 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Rīt, 2.novembrī Nacionālie bruņotie spēki Valsts robežsardzei nodos pirmās pistoles “Glock 17”, kuras iegādātas Valsts robežsardzes pārapbruņošanas ietvaros, Valsts aizsardzības militāro objektu un iepirkumu centram sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Valsts robežsardzi īstenojot pistoļu iepirkumu.

"Mēs pildām savus uzdevumus un veicam robežsardzes pārapbruņošanu, lai varētu sadarboties arvien ciešāk, paaugstināt savas valsts drošību un stiprināt aizsardzības spējas. Tikai sadarbībā mēs varam kļūt stiprāki un rast pārliecību, ka viens otru saprotam no pusvārda, lai vai kāda būtu situācija un izaicinājumi," atzīmē aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Saskaņā ar Valsts aizsardzības koncepciju Nacionālo bruņoto spēku likumā paredzētajos valsts apdraudējuma gadījumos Valsts robežsardze piedalās valsts aizsardzības nodrošināšanā, pārejot Nacionālo bruņoto spēku sastāvā un pildot tiesību aktos un rīcības plānošanas dokumentos noteiktos uzdevumus. Miera laikā Nacionālie bruņotie spēki un Valsts robežsardze plāno savstarpējo savietojamību bruņojuma, ekipējuma un sakaru nodrošināšanas jomā, kā arī apmācību jomā un koordinē sadarbības mehānismus krīzes situācijām.

Ministru kabinets 2015.gadā atbalstījis Valsts robežsardzes ekipējuma un ieroču iepirkumus, piemērojot Nacionālo bruņoto spēku ieroču un ekipējuma standartus.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI