DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. maijā, 2016
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Sveicam Valsts valodas dienā!

“Turiet jūs, latvieši, savu valodu godā, un jums labi klāsies virs zemes. Jo, kas sevi pašu negodā, to arī negodās.” Juris Alunāns

Šodien, 13. maijā, piekto gadu pēc kārtas latviešu valodniecības pamatlicēja, dedzīga cīnītāja par latviešu valodas un literatūras tiesībām Jura Alunāna dzimšanas dienā ar dažādām aktivitātēm Latvijā tiek godā celta valsts valoda.

Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš: "Valsts valodas diena ir kā atgādinājums, ka katrai paaudzei ir savas un citādas rūpes par mūsu valodu, bet kuras vienalga ir nebeidzamas. Mēs katrs varam piedomāt pie savas valodas pareizības un precizitātes, godājot un cienot to katru dienu."

Paldies šo svētku svinēšanas aizsācējiem un organizatoriem: Rakstniecības un mūzikas muzejam, Piebalgas muzeju apvienībai "Orisāre", Krišjāņa Barona muzejam un Ādolfa Alunāna memoriālajam muzejam. Svinību karte ir pieejama šeit: http://rmm.lv/vvd/.

Kristiāna Skutele
Valsts valodas centra
Pārvaldes vecākā referente

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU