Pusčetros pēcpusdienā saņemts izsaukums uz Kurzemes prospektu Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī bija uz plīts piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens 0,1 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no dzīvokļa izglāba cilvēku, kurš negadījumā cieta un nodots NMPD mediķiem. Vēl trīs cilvēki evakuēti no ēkas pirmā stāva.
Neilgi pēc tam ugunsdzēsēji glābēji devās uz Mangaļsalas ielu Rīgā, kur dega divi šķūnīši kopumā 90 m2 platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no liesmām nosargāja blakus esošo neapsaimniekoto dzīvojamo māju.
Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, šķūnis, vieglā automašīna, atkritumu konteiners un meža zemsedze.



