DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. martā, 2024
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība
1
1

Turpinot izmeklēšanu kriminālprocesā par atrasto zīdaini, aicinām sabiedrību sniegt informāciju

Šā gada 7.martā Valsts policijā saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novadā, Grobiņas pagastā atkritumu poligona šķirošanas punktā atrasts jaundzimušā – meitenes līķis. Valsts policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas “Noziegumi pret personas veselību” un nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu jaundzimušā nāves iemeslu. Kriminālprocesā joprojām turpinās pirmstiesas izmeklēšana un veicot procesuālās darbības, ir pārbaudītas vairākas versijas, taču tās nav apstiprinājušās.

Turpinot šķetināt notikušo, Valsts policijai šajā gadījumā arī noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Pastāv iespēja, ka iespējamā zīdaiņa māte nav stājusies grūtniecības uzskaitē, taču zināms, ka bērniņš iznēsāts pilnu grūtniecības laiku. Tāpat šobrīd policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka meitenīte nākusi pasaulē šā gada februāra mēnesī.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par sievietēm, kuras bijušas gaidībās, taču kurām šobrīd aprūpē nav zīdainis. Jebkura informācija ir noderīga izmeklēšanai un tiks pārbaudīta. Anonimitāti garantējam. Iedzīvotājus aicinām informēt policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai sūtot informāciju e-pastā kanc@kurzeme.vp.gov.lv

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI