DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Sešas Latvijas augstskolas sāk vēl nebijušu projektu

Lai attīstītu studentos inovatīvo domāšanu, jaunrades prasmes un uzņēmējspēju, sešas Latvijas augstskolas sāk īstenot nebijušu projektu «Inovāciju granti studentiem»*, piedāvājot studentiem daudzveidīgus un modernus apmācību moduļus, plašas sadarbības iespējas ar industriju, stipendijas un dažādus atbalsta instrumentus agrīnu zinātņietilpīgu biznesa ideju attīstīšanai.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) sadarbības partneru vārdā žurnālistus aicina uz projekta «Inovāciju granti studentiem» atklāšanu, kas notiks 4. oktobrī studentu biznesa iespēju festivālā «ICEBREAKERS’19» Latvijas Universitātes Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3, Rīgā.

Festivālu organizē Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar RTU. Pasākumu plkst. 10.00 atklās Valsts prezidents Egils Levits, iedvesmojot jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā. Diskusijā viņam pievienosies arī Latvijas lielāko universitāšu vadītāji. Savukārt plkst. 10.45 pasākumā «Inovāciju granti studentiem» iesaistīto augstskolu un valsts iestāžu pārstāvji sīkāk iepazīstinās ar projekta mērķi un plānotajām aktivitātēm.

Projektā «Inovāciju granti studentiem» dažādas aktivitātes un programmas visa līmeņa studentiem tiek īstenotas, gan sadarbojoties ar uzņēmumiem, gan augstskolām savstarpēji. Aktivitātes no šā gada sāk piedāvāt RTU, LU, Rīgas Stradiņa universitāte, Ventspils augstskola, Liepājas universitāte un Latvijas Jūras akadēmija.

Projektu «Inovāciju granti studentiem» koordinē Izglītības un zinātnes ministrija, līdzfinansē Eiropas reģionālās attīstības fonds.

*MK noteikumi Nr. 41 Darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība» 1.1.1. specifiskā atbalsta mērķa «Palielināt Latvijas zinātnisko institūciju pētniecisko un inovatīvo kapacitāti un spēju piesaistīt ārējo finansējumu, ieguldot cilvēkresursos un infrastruktūrā» 1.1.1.3. pasākums «Inovāciju granti studentiem».

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU