DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Cēsīs lāpu gaismās notiks Instruktora kursa izlaidums

Piektdien, 14.jūnijā, Cēsu pils  Livonijas ordeņa mestra Voltera fon Pletenberga zālē Instruktora kursa absolventi saņems instruktora kvalifikācijas zīmes.

Instruktora kursu absolvēs 40 instruktori no dažādām Nacionālo bruņoto spēku vienībām.

Kā zināšanu un prasmju nesēji vakara krēslā kursanti no Cēsu pils dosies lāpu gājienā uz Nacionālo bruņoto spēku Instruktoru skolu, kur par godu viņu sasniegumiem tiks vērti vaļā skolas goda vārti.

Instruktoru kursa izlaiduma ceremonijas noslēgums norisināsies Instruktoru skolas laukumā, kur kursanti saņems diplomus par kursa sekmīgu absolvēšanu.

Instruktora kurss ilga sešas nedēļas un tā laikā kursanti apguva zināšanas un prasmes, lai spētu vadīt vada līmeņa personālu ikdienā un apmācībā jebkurā Nacionālo bruņoto spēku vienībā.

Instruktora kurss ir instruktora sastāva karjeras kurss, kuru sekmīgi pabeidzot absolventi saņem seržanta dienesta pakāpi. Lai saņemtu seržanta dienesta pakāpi, kaprālim jānodienē Nacionālajos bruņotajos spēkos četri gadi, kuru laikā nostiprina Instruktoru skolā Jaunākā instruktora kursā iegūtās zināšanas un prasmes darbā ar personālsastāvu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU