Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Ja nevar atvērt elektronisko paziņojumu, jāsazinās ar sūtītāju

J
jautā:
05. septembrī, 2023
Anita

Labdien! Nevaru atvērt un iepazīties ar informāciju no VSAA, kas saņemta 30.08.2023.

A
atbild:
07. septembrī, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja nevarat atvērt sev adresētu elektronisko informāciju, jāsazinās ar sūtītāju. Ja tā ir Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), sazināties varat, rakstot uz e-pasta adresi: konsultacijas@vsaa.gov.lv vai zvanot uz tālruņa numuru: 64507020.