Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kā noskaidrot transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu

J
jautā:
09. februārī, 2024
martins

Kā varu noskaidrot, kad beidzas mana autovadītāja medicīniskā izziņa?

A
atbild:
01. martā, 2024
Signe Laizāne
LV portāls

Ziņas par transportlīdzekļa vadītāja medicīniskās izziņas derīguma termiņu, soda punktiem, kā arī citu noderīgu informāciju var meklēt CSDD e-pakalpojumos. Vēršam uzmanību, ka tos var izmantot tikai reģistrēti lietotāji.

Pieteikties pakalpojumiem var divējādi:

  • reģistrētiem lietotājiem jāievada sava e-pasta adrese un parole;
  • jāautorizējas ar internetbankas, personas apliecības (eID kartes) vai e-paraksta palīdzību, izmantojot portāla latvija.lv sistēmu.

Reģistrējoties sadaļā “Vadītāja dokumenti”, var redzēt gan vadītāja apliecības, gan medicīniskās izziņas derīguma termiņu. Tāpat jūs tur varat meklēt informāciju par neapmaksātiem sodiem, pārkāpuma uzskaites punktiem, tehniskās apskates datiem, transportlīdzekļa datiem u. c.