Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Pirmreizējo reģistrāciju var veikt jebkurš no īpašniekiem

J
jautā:
07. februārī, 2016
Aija Valdmane

Labdien, sakiet, lūdzu, vai inventarizācijas lietu var pasūtīt arī viens no kopīpašniekiem jeb vajag visu trīs īpašnieku piekrišanu?

A
atbild:
12. februārī, 2016
Valsts zemes dienests
Sandra Vīgante, sabiedrisko attiecību vadītāja

Būves (ēkas) kadastrālās uzmērīšanas pakalpojumu (iepriekš tika saukts – inventarizācijas lieta) kopīpašuma gadījumā var pasūtīt jebkurš no nekustamā īpašuma īpašniekiem vai, ja tāda nav, tiesiskajiem valdītājiem vai kadastra subjektiem. Tas attiecas uz būves pirmreizējo reģistrāciju Kadastra informācijas sistēmā bez tiesībām ierosināt būves sadalīšanu, apvienošanu vai ieraksta par būvi dzēšanu.

Vairāk informācijas par pakalpojumu mājaslapā.