Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Atkritumi

Produkta bīstamība uz etiķetes

J
jautā:
30. novembrī, 2015
Anna

Vai veca, sacietējusi epoksīdlīme ir bīstamais atkritums?

A
atbild:
22. decembrī, 2015
Laura Studente
LV portālam

Patērētāja pirmā informācija par bīstamību ir etiķete. Etiķetē norāda to sastāvdaļu nosaukumus, kuri liecina par produkta bīstamību, tāpēc gan iepērkoties, gan strādājot mājās un vēlāk izmetot produktu atkritumos, rūpīgi iepazīstieties ar informāciju uz etiķetes. Šeit var apskatīt simbolus, kas norāda uz produkta bīstamību.

Epoksīdlīme ir toksiska un bīstama apkārtējai videi, tāpēc pat veca un sažuvusi tā būtu jānogādā bīstamo atkritumu nodošanas punktā.

Vairāk informācijas LV portāla skaidrojumos „Bīstamie atkritumi mūsu ikdienā. Kur tos likt?” un „Dzīvoklī remonts. Kur likt būvgružus?”.